Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti son zamanlarda çokça başvurulan hizmetler arasında olup firmamız tarafından kusursuz olarak ,tecrübeli ekibimizle profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.evden eve nakliyat konusunda önceliğimiz bütün eşyalarınızın güvenli bir şekilde ve zamanında istenilen adrese ulaştırılmasıdır.evden eve nakliyat hizmetini en gelişmiş araçlarla güleryüzlü ve işinde uzman ekibimizle hiç bir sorun oluşmayacak şekilde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak yapmaktayız.paketleme işlemi bizim için çok önemli ve dikkat ettiğimiz çok ince bir detaytır. Eşyalararınızın paketleme işlemini çok düzgün ve titizlikle yapmaktayız.profesyonel olmayan amatör bir ekiple çalışmak yerine bizim gibi işinde uzman ve kurumsal bir firmayla çalışmalısınız.evden eve nakliyat sırasında hiç bir sorun yaşamamanız için taşıma sırasında çarpma yada düşürme gibi istem dışı olaylarla karşılaşmamak için uzman ekibimizle büyük bir hassasiyetle çalışmaktayız. Ekspertiz taşınacak olan eşyaları gördükten sonra tüm eşyaların listesini oluşturur ve listedeki eşyaların cinsinide göz önünde bulundurarak taşınma gününde kaç kişilik bir ekiple geleceğini, kullanılacak olan kargolama malzemesinin miktarlarını ve cinslerini, , eşyanızın sayısına ve ağırlığını taşıyacak güce sahip aracın belirlenmesi gibi çok fazla kriter değerlendirir.

Elbise dolabınızdaki eşyalarınız şeffaf poşetlere konur ve elbise dolabınızın içerisine yerleştirilir,kırılacak eşyalarınız kraft kağıtlara sarılarak köpüklü kolilerin içerisine paketlenir büyük eşyalarınızda önce streçlere sarılıp daha sonrada havalı naylonlara sarılarak bağlanır bu şekilde taşıma sırasında hiç bir sorun yaşamazsınız.sizin için değerli olan eşyalarınız yada antikalarınız kayıt oluşturularak bizim güvencemiz altına alınır.

Siz değerli müşterilerimizi huzursuz etmemek amacıyla nakliyat sırasında oluşabilecek herhangi bir sıkıntıda çarpma, kırılma düşme yada çizilme gibi eşyalarnızı sigortalayarak kusursuz bir taşıma gerçekleştiriyoruz.montaj ve demonte konusunda uzmanlaşmış ekibimizle kusursuz bir tasarım sağlanmaktadır. haftanın her günü her saati 7\24 iletişim sağlayabilirsiniz. Taşımacılık hizmetini çığır aşarak müşteri memnuniyeti odaklı düşünen ve sektörde çok uzun bir süredir hizmet veren bir firma olarak şehir içi,şehirler arası profesyonel olarakevden eve taşımacılık hizmetini vermekteyiz.

Evden Eve Nakliyat başta temel hizmetlerimiz olmakla birlikte bunun dışında diğer vermiş olduğumuz nakliye hizmetleri ev taşıma,ofis eşyası taşıma,parça eşya taşımacılığı ,antika eşya taşımacılığı,lojistik hizmetleri,askılı tekstil taşımacılığı,ve asansörlü taşımacılığı alanlarında müşterilerimize hizmetin en iyi ve en kalitelisini sunmaktayız.

TOP